Investície


Cesta k finančnej nezávislosti vedie cez efektívne zhodnocovanie majetku prostredníctvom dlhodobého investovania. Pravidelné investovanie finančných prostriedkov vám vie aj pri nižších investíciách priniesť zaujímavé zhodnotenie a v konečnom účtovaní tak významne prispieť ku kvalite života v dôchodkovom veku. 

Na základe vášho veku, príjmu a vzťahu k riziku vám odporučíme optimálny výber a nastavenie investičného programu tak, aby ste si po dovŕšení investičného horizontu mohli splniť svoje sny a ciele. 

Aktuálne kampane

Dostaneme vaše úspory do špičkovej formy

Investujte už od 30 eur mesačne do špičkových svetových fondov AMUNDI, ktorý je európskym lídrom v oblasti investícií. Kontaktujte finančných odborníkov PARTNERS GROUP SK, dohodnite si stretnutie a dostaňte vaše úspory do špičkovej formy TU

Povedali o nás

Finančné služby, ktoré poskytujú, sú synonymom profesionality a kvality. Navyše, odborníci z PARTNERS GROUP SK šetria môj čas aj peniaze.

Dominika Cibulková
tenistka
K základným hodnotám spoločnosti PARTNERS GROUP SK patrí spoľahlivosť, transparentnosť a vzájomná dôvera. Aj vďaka tomu naša spolupráca úspešne napreduje už niekoľko rokov.

Slavo Jurko
moderátor