Príbehy úspešnýchTomáš Škvarenina
Senior Director
Na začiatky spolupráce so spoločnosťou PARTNERS GROUP SK spomínam veľmi rád. Bolo to vzhľadom na situáciu na trhu sprostredkovania finančných služieb veľmi náročné, keďže sme nevznikali s požehnaním trhu. To sa prejavilo v úzkom portfóliu, ako aj nutnosti byť v intenzívnom kontakte s našimi klientmi. Zároveň to bolo ale aj obdobie nadobúdania nového know-how a vďaka spomínanej situácii a o to rýchlejšej aplikácie noviniek do praxe. Taktiež vnímam, že nás tá situácia zocelila a aj v nadchádzajúcom období, kedy prišla celosvetová kríza a náročné obdobie po zavedení eura, sme vďaka tomu zvládli ľahšie. Najviac ma napĺňa úspech mojich kolegov a keď vidím, ako sa ľudia okolo mňa, tak klienti ako aj kolegovia, majú lepšie. V pred ma vždy posúvalo čítanie kníh, hlavne motivačnej literatúry, ale stále viac sa venujem životopisom. Následne je to účasť na rôznych formách vzdelávania vo firme aj mimo nej a v neposlednom rade je to stretávanie sa so zaujímavými ľuďmi z firmy aj mimo nej.
Chuť neustále meniť veci k lepšiemu patrí môjmu naturelu. Preto som sa od úplného začiatku okamžite stotožnil s tým, že jedným z hlavných cieľov spoločnosti PARTNERS GROUP SK je zvyšovať kvalitu finančných služieb, a zároveň zlepšovať životnú úroveň ľudí na Slovensku. Uvedomoval som si, že to určite nebude jednoduché, no keď sa začnú prejavovať prvé reálne výsledky, tak to bude stáť za to. Som hrdý na to, že dnes po 14 rokoch spolupráce môžem konštatovať, že sme boli v tomto úsilí úspešní a pokračujeme v ňom aj naďalej. Oslovila ma aj filozofia spoločnosti, ktorá je postavené na partnerstve a princípoch profesionality a úspechu. Som vďačný najmä zato, že som mohol v tomto prostredí podnikateľsky a osobnostne vyrásť, a zároveň vybudovať skvelý tím, získať fantastických obchodných partnerov, s ktorými sa nám darí dosahovať excelentné výsledky. Stále som však presvedčený, že je toho viac pred nami, ako za nami. Preto sa teším na ďalšie inovácie a krajšiu budúcnosť, ktorú máme možnosť spolu vytvárať.

Martin Gduľa
Managing Director

Lukáš Nemergut
Senior Manager
Dnes viac ako 10-ročný príbeh spolupráce so spoločnosťou PARTNERS GROUP SK vznikol nevinne, bol som študent vysokej školy a zároveň som podnikal v IT oblasti. Chcel som rozšíriť podnikanie v novom regióne a zhodou okolnosti som sa dostal k manažérovi tejto spoločnosti. Stal som sa spokojným klientom a postupne pri komunikácii som zistil, že sa mi myšlienka budovania pobočiek veľmi páči, zároveň v mojom predošlom podnikaní som začal stagnovať. Začal som sa vzdelávať a takmer okamžite som pochopil, kde som celé roky zlyhával a prečo stagnácia nastala. Potenciál finančného trhu, hodnoty spoločnosti a ľudia, od ktorých sa môžem učiť mi ukázali, že tu sa budem vedieť naplno realizovať. Som presvedčený o tom, že sme schopní sa čokoľvek naučiť a stať sa profesionálmi v danej oblasti ak sa pre to rozhodneme, budeme na sebe pracovať a vytrváme. Nič nepríde zo dňa na deň, ani z roka na rok, je to o pravidelnom zlepšovaní svojich silných stránok spolu s dopĺňaním vedomostí a zručností. Som hrdý na tím ľudí, ktorý mám česť viesť ako manažér. Viem, že sa môžem na nich spoľahnúť a spolu dokážeme viac ako každý sám. Moje hlavné motívy, ktoré sa u mňa formujú počas života sú: pomoc ľuďom, nezávislosť (časová, finančná) a vybudovanie hodnoty a firmy, ktorá ma prežije. Viem, že vďaka spolupráci s PARTNERS GROUP SK si tieto motívy môžem celý život napĺňať.
Spoluprácu s PARTNERS GROUP SK som si zo začiatku vôbec nevedela predstaviť. Začínala som totiž ako mladý študent tesne pred ukončením bakalárskeho štúdia a vedela som, že ak si chcem nájsť zaujímavú prácu po škole, budem potrebovať prax. Vôbec ma vtedy nenapadlo, že zaujímavú prácu sa dá nájsť aj počas školy a dokonca takú čo ma môže napĺňať. Presne tak ako je to v živote – kým nevyskúšame, nevieme. Tak to bolo aj v mojom prípade , už na prvom vzdelávaní predsudky pominuli a ja som chcela vedieť stále viac. Dnes oslavujem 9 rokov pôsobenia v spoločnosti, za tie roky si najviac cením ako ma firma neustále posúva vpred, ponúka mi prácu na sebe, osobnostný rast a nové výzvy. Za toto obdobie som sa stala manažérkou v spoločnosti a s mojim tímom sme sa rozrástli po celom strednom Slovensku, v Bratislave a na Považí a Orave. Najviac ma baví to, ako pomáhame klientom plánovať ich životné ciele a napĺňať si ich vďaka kapitálu, čo spolu tvoríme a súčasne ma napĺňa, ak pomôžeme spolupracovníkom naplniť ich kariérne ambície a vďaka tomu sú spokojní v ich pracovných životoch. Som hrdá , že som súčasťou spoločnosti PARTNERS GROUP SK, pretože je to firma, ktorá udáva trend finančnému a poradenskému biznisu na Slovensku.

Barbora Gajdoš Hazlingerová
Senior Manager

Erik Babušiak
Team Manager
V PARTNERS GROUP SK som začínal v septembri 2008 a hneď mesiac na to skrachovali Lehrman Brothers a vyzeralo to opäť raz na koniec finančného sveta. Predtým som spolu s partnermi prevádzkoval alternatívny hudobný klub v Bratislave a mnohí moji kamaráti nad mojim rozhodnutím nechápavo krútili hlavou. Mne to však prišlo ako ten najlepší čas a miesto na vznik životnej príležitosti. Kedy inokedy, ako na prahu 2. najväčšej finančnej krízy za ostatných 100 rokov a kde inde, ako na Slovensku. Profesionálne finančné služby sú tu ešte stále v plienkach. Práve v kríze sa ukáže, kto to myslí vážne a je profesionál. Samozrejme nebolo to také jednoduché, ako som si na začiatku predstavoval, ale dnes mám tú česť viesť najlepší Team Management za rok 2020 v celej firme. Napriek tomu, že som tu už 13ty rok sa denne učím nové veci, posúvam svoje hranice a spolu s mojimi spolupracovníkmi dokážeme našim klientom ušetriť množstvo času a peňazí pri realizácii ich finančných cieľov. Pritom svoje podnikanie dokážem výborne zladiť so svojou rodinou a súkromným životom. Som presvedčený, že meniť životy ľudí k lepšiemu ma bude baviť stále.
Svet financií ma fascinoval už v mladosti. Pamätám si, ako som so zatajeným dychom sledoval kultový film Wall Street a snažil sa porozumieť burze a jej „životu“. Ponuka spolupráce so spoločnosťou PARTNERS GROUP SK prišla krátko po vysokej škole. Dôvodom, prečo som ju prijal, bol môj záujem získať odborné znalosti v oblasti financií a reálne skúsenosti z praxe, ktoré by mi mohli pomôcť zvýšiť svoju hodnotu na trhu práce. Zároveň sa mi páčila vízia spoločnosti stať sa jednotkou na trhu v poskytovaní finančných služieb v rámci kvality, profesionality a proklientského prístupu. Podnikanie so spoločnosťou PARTNERS GROUP SK mi prinieslo zaujímavý životný štýl s postupným odborným, profesijným a osobnostným rastom - za podpory najmodernejších technológií, inovácií a know-how. V spoločnosti PARTNERS GROUP SK máme možnosť voľby a riadenia svojej vlastnej kariéry. Mojou voľbou bola pozícia VIP konzultanta, kde je hlavnou úlohou exkluzívna starostlivosť o svojich klientov. Zažil som s nimi veľa príbehov, životných osudov a často silných a nezabudnuteľných emócií. Ich dôveru nepovažujem za samozrejmosť, ale za privilégium - a veľmi si ju vážim. Každému odporúčam príležitosť podnikať so spoločnosťou PARTNERS GROUP SK naplno využiť.

Peter Jančát
VIP Consultant III

Chcete aj vy napísať svoj úspešný príbeh?

Chcem kariéru v PARTNERS GROUP SK