Vaše financie

Spravovať svoje financie a dosahovať profit je náročné. Študovať trendy, sledovať analýzy, vychádzať zo skúseností, oboznamovať sa s podrobnosťami produktov a porovnávať podmienky – to vyžaduje čas a úsilie. Predstavte si však, že vy svoj vzácny čas trávite s rodinou a priateľmi a zároveň využívate výhody privátnej služby - služby profesionála, ktorý na finančnom trhu obhajuje vaše záujmy sedem dní v týždni. To sú finančné služby INAK.

Našou prioritou je vždy klient a jeho záujmy. Preto sme sa ako jediná spoločnosť na Slovensku vzdali časti svojej provízie v prospech klienta. Spolu s našimi strategickými partnermi aktívne vytvárame inovatívne produkty s výhodnejšou poplatkovou štruktúrou, ktoré môžu predstavovať pre našich klientov konkrétny prínos aj niekoľko tisíc eur.

Rovnaká odmena za porovnateľné produkty zaisťuje úplnú objektivitu poskytovanej služby. Dôkladne zanalyzujeme vaše potreby a ukážeme vám, ako získať maximálny profit prostredníctvom nástrojov finančného trhu. Našli ste svojho finančného partnera na celý život.