Novinky

Dni finančnej gramotnosti pokračujú v Trnave a Trenčíne

04.05.2017 Po prvom tohtoročnom podujatí, ktoré sa konalo v Košiciach, sa Dni finančnej gramotnosti uskutočnia v ďalších dvoch mestách. V dňoch 12. - 13. mája bude dejiskom zvyšovania finančného povedomia Trnava, o týždeň neskôr (19. - 20. mája) sa podujatie presunie do Trenčína.

Piaty ročník Finančnej olympiády úspešne ukončený

02.05.2017 Dvadsať najlepších riešiteľov, ktorí úspešne prešli prvými dvoma súťažnými kolami zabojovalo o atraktívne ceny pre seba a svoju školu. Študentov čakal vo finálovom kole test zameraný na svet financií, objasnenie ekonomických pojmov či riešenie slovných úloh týkajúcich sa hospodárenia s peniazmi.

Dni finančnej gramotnosti v Košiciach

19.04.2017 Zvyšovanie finančnej gramotnosti Slovákov pokračuje aj v roku 2017. Ak sa chcete dozvedieť viac o osobných financiách a popritom si zasúťažiť o atraktívne ceny, nenechajte si ujsť Dni finančnej gramotnosti v Košiciach. V dňoch 20. – 21. apríla navštívte obchodné centrum Aupark a zistite, ako na tom ste s vedomosťami z oblasti financií.

PARTNERS GROUP SK má za sebou historicky najúspešnejší rok

11.04.2017 Spoločnosť PARTNERS GROUP SK dosiahla v roku 2016 nárast vo všetkých dôležitých ukazovateľoch. Aj v uplynulom roku sa darilo najmä oblasti investovania, kde došlo v medziročnom porovnaní k nárastu približne o 18 %. Spoločnosť tiež v minulom roku sprostredkovala doposiaľ najviac zmlúv (takmer 75 tisíc) a zvýšila tržby na viac ako 28 mil. eur.

Otvorená prednáška na Univerzite tretieho veku v Žiline

05.04.2017 Seniori patria dlhodobo k skupinám obyvateľstva s najväčšími rezervami v oblasti finančnej gramotnosti. Nadácia PARTNERS preto aj naďalej participuje na finančnom vzdelávaní tejto cieľovej skupiny prostredníctvom študijného programu s názvom Finančná gramotnosť pre život.