Keď sa v rodine narodí dieťa, je to tá najkrajšia udalosť. Starosť o to, či budeme mať preň dosť peňazí, by nám nemala kaziť radosť. Ani vtedy, keď sme dieťatko ešte neplánovali. Ako zvládnuť túto situáciu, aby rodinu finančne nezaskočila, v tom nám poradí finančný sprostredkovateľ Libor Kovalčík, Senior Manager spoločnosti Partners Group SK.
Spoločnosť Partners Group SK, jedna z lídrov na trhu finančného sprostredkovania, prichádza od apríla s novou kampaňou, ktorá nadväzuje na dlhodobú komunikačnú stratégiu firmy s hlavným claimom: Dajte si poradiť. Kampaň bude prebiehať v dvoch vlnách na jar a jeseň.
Spoločnosti AXA a PARTNERS GROUP SK rozšírili svoje strategické partnerstvo o bankový segment. K dôchodkom, životnému poisteniu, podielovým fondom a neživotnému poisteniu tak pribudla aj banka.
Asociácia finančných sprostredkovateľov a finančných poradcov (AFISP) udelila spoločnosti PARTNERS GROUP SK ocenenie „Najlepší samostatný finančný agent“ v sektore kapitálový trh za rok 2011.
„Filozofia profesionálneho poskytovania kvalitných finančných služieb prináša výsledky v podobe dvojciferného rastu vo viacerých kľúčových ukazovateľoch. A to všetko bez kompromisov voči parametru kvalitu, ktorý sa nám podarilo medziročne dokonca zvýšiť,“ hodnotí úspešné výsledky spoločnosti Partners Group SK za rok 2011 generálny riaditeľ Juraj Juras.
Mgr. Jana Mokráňová
PARTNERS GROUP SK s.r.o.
Slávičie údolie 106
Bratislava 811 02
tel: +421-2-62 802 706
fax: +421-2-62 802 109
e-mail: press@partnersgroup.sk